Dieta na spalenie tłuszczu – jak szybko zrzucić zbędne kilogramy

Jak szybko schudnąć

Dietę na spalenie tłuszczu dostałam lata temu od niemieckiego lekarza. Jest to dieta dobra nie tylko dla młodych ludzi. Dieta kapuściana rewelacyjnie sprawdza się u osób starszych, które nie wiedzą, jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy. Dostają ją także pacjenci chorzy na serce, którzy muszą szybko schudnąć przed operacją. Stosowałam ją kilka razy. Muszę przyznać, że dieta kapuściana działa. Gorąco ją polecam. Może po świętach będzie bardzo przydatna 😊

Zupa kapuściana na spalanie tłuszczu

Dieta Kwaśniewskiego - co jeść którego dnia

Jeśli nie wiesz, jak szybko schudnąć i wszelkie diety zawiodły, polecam wypróbować dietę kapuścianą. Jest to głównie dieta dla osób z dużą nadwagą, które mają problem ze schudnięciem. Oprócz przepisu na zupę, niezwykle ważny jest jadłospis na cały tydzień. Diety nie można ograniczać jedynie do zupy. 

Składniki na zupę kapuścianą na odchudzanie:

 • 5 cebulek ze szczypiorkiem
 • 1-2 puszki pomidorów lub 6 świeżych pomidorów
 • główka kapusty
 • 2 duże zielone papryki
 • pęk natki selera
 • pęk pietruszki
 • 2 torebki dobrej zupy cebulowej
 • 1 czerwona i 1 zielona papryczka chili

Przepis na zupę kapuścianą

Warzywa drobno kroimy. Zalewamy wodą i zagotowujemy. Gotujemy ją 10 minut, po czym dusimy na wolnym ogniu, aż warzywa będą miękkie. Zupa kapuściana może być doprawiona pieprzem, solą, curry, zupą cebulową i papryczką chili. 

Na czym polega dieta kapuściana na spalanie tłuszczu

Dieta kapuściana na spalanie tłuszczu trwa 7 dni. Zupę powinieneś jeść za każdym razem, gdy jesteś głodny. Im więcej zupy zjesz, tym więcej tłuszczu spalisz. Prócz zupy należy jeść także inne produkty spożywcze (patrz jadłospis na cały tydzień). W trakcie diety nie wolno spożywać alkoholu. Nie można jeść również chleba, ani pić napoi słodzonych. Można pić kawę oraz herbatę (bez cukru).

Jeśli w trakcie diety schudniesz więcej niż 7,5 kg w ciągu tygodnia, musisz odczekać 7 dni, zanim ponownie przystąpisz do diety.

Dieta kapuściana – jadłospis na cały tydzień


Każdego dnia, oprócz zupy, należy zjeść odpowiednie produkty. Jadłospis na cały tydzień podczas diety kapuścianej wygląda następująco:
 1. Dzień: owoce – wszystkie prócz bananów, melonów i arbuzów plus zupa kapuściana w dowolnych ilościach.
 2. Dzień: świeże, surowe warzywa poza fasolą, kukurydzą i grochem. Wieczorem jeden ziemniak z masłem lub oliwą. Tego dnia naturalnie je się również zupę na spalanie tłuszczu.
 3. Dzień: owoce, warzywa jak wyżej plus zupa kapuściana. Żadnego ziemniaka! Do tego dnia powinno się zgubić od 2,5 kg do 3,5 kg!
 4. Dzień: 3 Banany, mleko z niską zwartością tłuszczu i zupa kapuściana.
 5. Dzień: do o,5 kg mięsa i 6 pomidorów plus zupa na spalanie tłuszczu.
 6. Dzień: mięso i warzywa tyle, ile się chce. Warzywa mają być zielone. Plus zupa kapuściana.
 7. Dzień: ryż, warzywa, sok owocowy i zupa.

Dieta kapuściana – efekty

Ile można schudnąć na diecie kapuścianej? Po siedmiu dniach diety kapuścianej powinno się schudnąć od 5 do 8,5 kg. Ważne jest, by jeść dużo zupy na spalanie tłuszczu – za każdym razem, gdy jest się głodnym oraz pić dużo wody.
 
Podziel się przepisem na zupę kapuścianą ze znajomymi w mediach społecznościowych. Jeśli ją wypróbowałeś i przyniosła pozytywne efekty, zostaw komentarz na blogu.

Dziękuję

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Cieszę się, że zainteresował Cię mój artykuł. Pozdrawiam. Barbara Bereżańska