Unia Polskich Przedsiębiorców wspiera inicjatywy lokalne i samorządy w Polsce.

 Artykuł gościnny

wybory do europarlamentu

Unia Polskich Przedsiębiorców to organizacja społeczna, która skupia małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce. Jej celem jest reprezentowanie interesów polskiego kapitału oraz wpływanie na warunki działania dla małych i średnich przedsiębiorców w debacie publicznej. Od czterech lat wspieramy lokalne organizacje zrzeszające sektor MŚP. Kluczowa też jest współpraca z samorządami.

UPP to również działania społeczne i charytatywne, takie jak wsparcie Ośrodka Pro adopcyjnego w Otwocku oraz powstający już wkrótce klubu biznesu pod nazwą Przedsiębiorcze Miasto.

Uczestnictwo w corocznej akcji ,,Nie bądź sknera kup pampera”, wsparcie projektu „Ciepły posiłek”

Fundacja Unia Polskich Przedsiębiorców jest przekonana, że obecna sytuacja w 2024 paraliżu i spowolnienia minie, a gospodarka znów ruszy tzw. pełną parą. Dlatego też nie zwalnia w działaniach i już teraz planuje kolejne wyzwania. Wśród nich znajdują się spotkania konferencyjne, spotkania w lokalnych powiatach i miejscowościach gdzie biznes sektora MŚP czeka na nasze wsparcie.

Mamy informacje o pieniądzach z KPO na rozwój polskich firm z różnych branż. Mamy nadzieję, że narzędzia, jakie proponuje nam Agencja Rozwoju i Przemysłu pomoże dotrzeć do dotacji, korzystnych pożyczek dla przedsiębiorców.

Stawiamy na ciągły rozwój polskich firm. Biznes Portal, czyli wyszukiwarka do dotacji ARP powinna pomóc polskim firmom w stabilności, ekspansji na rynki zagraniczne i wyrobienie sobie pozycji lidera w Europie. - Przeszedłem wiele konsultacji z różnymi instytucjami- twierdzi Tomasz Mazan wiceprezes Upp.

Łukasz Malczyk prezes Upp przygląda się istniejącym zagrożeniom dla polskich firm. Rząd po wyborach zapomniał o polskich firmach. Obiecywał złote góry, a efekt jest jak zwykle – ocena nawet nie dorównuje szkolnej trójce.

Przed nami wybory do europarlamentu. Będą miały one wpływ na PL firmy transportowe i polską produkcję. Mamy zastrzeżenia też co do Zielonego Ładu. Nie może uderzać w nas wszystkich! -mówi Malczyk.

Podsumowując, działania Unii Polskich Przedsiębiorców mające na celu poprawę warunków dla krajowego biznesu potwierdzają, że przed nami długa i ciężka droga. Nawiązujemy nowe relacje poprzez eventy, na jakie jesteśmy zapraszani lub organizujemy. To jest sposób na zrozumienie i dialog, który jest nam bardzo potrzebny. Otrzymujemy też zaproszenia na różne targi międzynarodowe np. w Wenecji czy Berlinie ostatnio. Takie zaproszenia chcemy przekazywać polskim firmom i sympatykom Upp.

Zapraszamy do kontaktu Upp.

Komentarze