Koniec atrakcji związanych z kwarantanną - wolny człowiek z negatywnym wynikiem na koronawirusa

Testy na koronawirusa

Ostatnie dwa tygodnie były ciężkie. Brak możliwości wychodzenia z domu, nuda, na koniec niepewność w związku z testami na koronawirusa. Dziś otrzymałam wyniki testów na koronawirusa. To koniec kwarantanny! Krążą plotki, że wyniki testów na Covid są fałszywie dodatnie, że koza ma według nich wirusa, a nawet tynk na ścianie. Ja chciałam się przekonać o tym na własnej skórze. Zaryzykowałam. Śmiało mogę powiedzieć, że nie mam koronawirusa. Myślę, że dla mnie to moment, by czasy pandemii odznaczyć grubą, czarną kreską i powrócić do normalnego życia.

Lepiej żyć w niepewności, czy zrobić badania na obecność koronawirusa? Jak uważacie? czy ktoś zna osobę chorą na koronawirusa?


Komentarze

 1. Oczywiscie ,ze lepiej zrobic takie badania . Zreszta zawsze lepiej jest robic badania ..
  Pozdrawiam poniedzialkowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie. niestety tyle wiadomości w internecie, nie zawsze prawdziwych, że szczerze trochę się obawiałam, że testy mogą być lipne i że może wyjść mi pozytywny wynik nawet, jeśli nie mam wirusa. na szczęście wszystko poszło ok. może trzeba nieco mniej wierzyć w to, co czyta się w internecie. ale skąd brać rzetelne informacje? z telewizją też bywa różnie. żyjemy w czasach fake news.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Cieszę się, że zainteresował Cię mój artykuł. Pozdrawiam. Barbara Bereżańska