Najpopularniejsze książki o pracy w opiece za granicą

Polecam!

"(Bez)silna opiekunka, czyli polsko-niemiecka (bez)nadzieja" – Barbara Bereżańska

Obraz
"(Bez)silna opiekunka, czyli polsko-niemiecka (bez)nadzieja" to książka napisana przez opiekunkę osób starszych. Praca w opiece w Niemczech w ostatnich latach dała możliwość zarobku tysiącom ludzi z Polski. Jak wygląda praca w opiece nad osobami starszymi w Niemczech? Wszystkiego dowiesz się z moich książek. "Perły rzucone przed damy" – moja pierwsza książka o pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech  Jeśli chcesz zapoznać się z książką, możesz otrzymać egzemplarz z autografem. Więcej informacji po kliknięciu ikonki "Postaw kawę". Możesz także wesprzeć moją twórczość internetową stawiając mi małą kawę i pokazując, że lubisz czytać mój blog.  Osoby, które nie czytały mojej pierwszej książki, zapraszam również do zapoznania się z książką "Perły rzucone przed damy" . To poradnik dla opiekunów osób starszych, zawierający również liczne historie z pracy w opiece w Niemczech. Książka odsłania całą prawdę o pracy w opiece nad osobami starszym

Nowość - markery do malowania na wodzie!

 Zestaw do malowania na wodzie - markery, flamastry, farby, ceramiczna łyżeczka miseczka na wodę

Dziecięca radość z malowania nie zna granic. Nowe magiczne narzędzia – markery do malowania na wodzie, wprawią każde dziecko w zachwyt. Tego jeszcze nie było! To ciekawy gadżet, który pozwoli maluchom w innowacyjny sposób poznawać fascynujący świat kolorów. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby przy pomocy tych czarodziejskich flamastrów stworzyć wspaniałe arcydzieła na powierzchni wody. Przyjrzyjmy się, jak przy pomocy zestawu do malowania na wodzie stworzyć niezwykłe dzieło sztuki! 

Poznaj zalety malowanek do druku!

Co znajduje się w zestawie do malowania na wodzie - markery, łyżeczka, miseczka

Głównym elementem zestawu do malowania na wodzie są markery. Można malować nimi nie tylko na wodzie, ale także na tradycyjnych białych tablicach sucho ścieralnych. Sprawdzą się one więc podczas lekcji, wykładów, czy też w trakcie prezentacji. Mazaki do malowania na wodzie nadają się także do malowania na papierze czy też szkle. Najczęściej mają dwa rodzaje końcówek o różnym stopniu grubości. Oprócz flamastrów do malowania na wodzie w zestawie może znaleźć się ceramiczna łyżeczka, miseczka na wodę oraz etui na markery. 

Jak działają markery do malowania na wodzie

Markery do malowania na wodzie używamy do naniesienia arcydzieła na odwrocie łyżeczki. Może to być mały kwiatek, chmurka, słonko czy motyl. Po naniesieniu obrazka na łyżeczkę należy chwilę odczekać (około 10 sekund), następnie zanurzamy łyżeczkę z rysunkiem od krawędzi obrazka i delikatnie zsuwamy go na wodę w miseczce. Na powierzchni wody powstanie delikatnie falujący obraz wprowadzający dzieci w zachwyt. Przed wykonaniem kolejnego elementu należy wytrzeć łyżeczkę do sucha. 

Flamastry do malowania na wodzie - odkryj magię!

Flamastry do malowania na wodzie umożliwiają dziecku nie tylko tradycyjne malowanie na kartce, ale także nanoszenie obrazków na powierzchnię wody. To fascynujące doświadczenie dla maluchów, które wprawi je w zachwyt. Zestaw do malowania na wodzie będzie doskonałą atrakcją podczas imprez dla dzieci, takich jak urodziny. To wspaniała zabawa, która angażuje wszystkich uczestników, tworząc niezapomniane chwile radości oraz twórczej ekspresji. Malowanie na wodzie w czasie świąt Bożego Narodzenia wprowadzi jeszcze więcej magii w tym wspaniałym okresie. 

Markery do malowania na wodzie do doskonały prezent na urodziny, Mikołajki czy też święta Bożego Narodzenia. Wprawią w euforię każde dziecko. Ten innowacyjny sposób malowania budzi zachwyt wśród małych szkrabów, które uczą się, że kreatywność nie zna żadnych granic. Wyobraźnię oraz marzenia, które do tej pory przy pomocy kredek, flamastrów lub farb przelewały na papier, dziś mogą przelać na powierzchnię wody. Co będzie dalej? Być może już wkrótce będziemy malować pisakami w powietrzu?!

Forum – weź udział w dyskusji lub rozpocznij nową

Czat – zapraszam na pogaduszki

Współpraca z blogerami/ reklamodawcami:

Najpopularniejsze artykuły w ciągu ostatniego tygodnia

Jak jest po niemiecku i gdzie kupić...

Thermomix – 5 tańszych odpowiedników

Garnitur trzyczęściowy to klasyczna elegancja na ślubie

24h Seniorenbetreuung - blog w języku niemieckim

24h Seniorenbetreuung - blog w języku niemieckim
Mój reanimowany projekt! Czasami warto podesłać Niemcom link do konkretnego artykułu!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *