5 niezawodnych propozycji dla zmarzluchów!

Czy opłaca się kupić koce grzejące i czy są bezpieczne

Wraz z zimą nadeszły mroźne wiatry i lodowate temperatury. Dla tych, którzy nie przepadają za zimnem, przygotowałam zestawienie pięciu niezawodnych sposobów na utrzymanie przyjemnego ciepła nawet podczas najbardziej srogich dni - także poza domem! Czas zadbać o siebie, otulając się ciepłem w każdym zakątku – zarówno na dworze, jak i w zaciszu domowego ogniska!

Zapoznaj się z artykułem Bezpieczne zabawy dla dzieci na śniegu TOP 6

Ciepłe kroki na mroźnych ulicach oraz w pracy - zaopatrz się w ogrzewane skarpety lub wkładki do butów z pilotem!

Zimowe mrozy to wyzwanie dla każdego, kto ceni sobie aktywność na świeżym powietrzu, niezależnie od pory roku. Problem zimnych stóp może być szczególnie dotkliwy dla osób, które z racji wykonywanego zawodu pracują na zewnątrz - także w mroźne dni. Ważny jest nie tylko komfort termiczny, ale także bezpieczeństwo na ośnieżonej lub oblodzonej powierzchni, który zapewnią nam raki antypoślizgowe nakładane na buty zimowe.

Mówi się, że nie ma złej pogody, a jedynie nieodpowiednie ubranie. Zmiana obuwia na zimowe to klasyczne rozwiązanie. Jednak nie zawsze jest ono wystarczające - zwłaszcza gdy temperatura spada poniżej zera. Na szczęście stworzono innowacyjne rozwiązania w postaci grzejących skarpet oraz wkładek do butów, które gwarantują przyjemne ciepło nawet w najbardziej mroźne dni. 

W ogrzewanych skarpetach wykorzystuje się włókna węglowe do generowania ciepła poprzez emisję fal podczerwonych. Są one idealne dla sportowców, motocyklistów, pracowników budowlanych czy osób starszych. Zasilane akumulatorem skarpety mają praktyczną kieszeń na baterię, a zestaw obejmuje również pilot zdalnego sterowania. Na podobnej zasadzie działają ogrzewane wkładki do butów, które są sprzedawane w uniwersalnym rozmiarze. Wystarczy je odpowiednio przyciąć - według miarki na wkładce. 

Odkryj moc podgrzewanej kamizelki dla maksymalnej ochrony tułowia!

Podgrzewana kamizelka to nowoczesna odzież outdoorowa oraz robocza chroniąca przed chłodem. Należy ją podłączyć do power banku, a następnie wybrać stopień podgrzewania. Kamizelki grzewcza są uniwersalne - przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To niezawodne rozwiązanie na zimowe dni. Dodatkowo są wodoodporne oraz chronią przed wiatrem. Grzejące kamizelki sprawdzają się doskonale zarówno podczas aktywności na świeżym powietrzu, jak i w roli odzieży roboczej. 

Koce oraz prześcieradła elektryczne na chłodne wieczory oraz noce

W chłodne wieczory i zimowe noce sprawdzą się koce oraz prześcieradła elektryczne. Dzięki możliwości regulacji temperatury możemy dostosować intensywność ciepła do osobistych preferencji. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób marznących podczas zimowych nocy, jak i tych, które pragną poczuć błogi relaks w chłodne wieczory. 

Zimne stopy nocą - elektryczne podgrzewacze do stóp, termofor oraz poduszki z ziaren

W zimowe noce, kiedy chłód zaczyna doskwierać, a stopy potrzebują dodatkowego ciepła, z pomocą przychodzą elektryczne podgrzewacze do stóp, termofory oraz poduszki z ziaren. Więcej informacji na temat poduszek z ziaren, które są doskonałym, naturalnym rozwiązaniem na zimne stopy, czy też bolący kręgosłup, znajduje się tutaj

Elektryczne podgrzewacze do stóp sprawdzą się późnym wieczorem, gdy jesteśmy mniej aktywni spędzając czas przy telewizorze, czytając interesującą książkę, czy też załatwiając ważne sprawy przy komputerze. Termofory, wypełnione ciepłą wodą, oferują długotrwałe ogrzewanie. Otulają ciepłem podczas snu. Natomiast poduszki z ziaren to nie tylko źródło ciepła, ale także delikatny masaż relaksujący mięśnie. Dzięki nim zasypianie staje się komfortowe, a sen jest bardziej kojący. 

Komfort w aucie jesienią oraz zimą dzięki grzejącej macie do auta

Jazda samochodem jesienią i zimą może stać się znacznie bardziej przyjemne dzięki innowacyjnym grzejącym matom do auta. Te inteligentne akcesoria do samochodu zapewniają przyjemne ciepło, które docenią wszyscy, którzy codziennie rano dojeżdżają do pracy. Ogrzewanie samochodowe przy niskich temperaturach potrzebuje sporo czasu, aby ogrzać powietrze. Dzięki matom grzejącym już po 2-3 minutach odczuwa się przyjemne ciepło. Maty grzejące do aut sprawdzą się także podczas dłużej podróży całą rodziną, np. na ferie zimowe. Są one łatwe w użyciu i dostosowywane do różnych modeli samochodów. 

Zimowe dni są doskonałym pretekstem do eksperymentowania z nowoczesnymi rozwiązaniami, które mają na celu zapewnić nam komfort termiczny. Ogrzewane skarpety, grzejące wkładki do butów, podgrzewane kamizelki, koce i prześcieradła elektryczne, termofory oraz poduszki z ziaren to tylko niektóre propozycje, które mogą uczynić zimę bardziej przyjemną. Z jakich rozwiązań korzystacie? A może niektóre z nich są dla was nowością? Podzielcie się waszym sposobem na mroźną zimę!

Komentarze