Jak wygląda prezentacja Thermomixa i czy warto ją zamówić

Czy prezentacja Thermomixa zobowiązuje do kupna tm6

Prezentacja Thermomixa to pierwszy krok, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, czy opłaca się kupić Thermomix. Cena tm6 jest dość pokaźna – jak na urządzenie kuchenne. Przedstawiciel handlowy firmy Vorwerk podczas spotkania zaprezentuje nam ten ekskluzywny robot kuchenny, poinformuje nas o możliwościach kupna urządzenia, a jeśli zdecydujemy się na zakup, załatwi z nami tego samego dnia wszelkie formalności. Chcesz się dowiedzieć, jak wygląda prezentacja Thermomixa? Przeczytaj poniższy artykuł. 

Jak kupić Thermomix od przedstawiciela handlowego

Sprzedaż Thermomixa to tzw. sprzedaż bezpośrednia. Tm nie możemy kupić w żadnym sklepie stacjonarnym, ani w żadnym sklepie internetowym. Coraz częściej w Internecie pojawiają się jednak nowe Thermomixy na sprzedaż. Wynika to z nieuczciwości przedstawicieli handlowych, którzy sprzedają urządzenia w ten sposób (wbrew wytycznym pracodawcy). Jest to nieetyczne postępowanie nie tylko względem pracodawcy, ale i także względem pozostałych przedstawicieli, a także względem potencjalnych klientów. 

Firmie Vowerk zależy na zadowoleniu klientów. Sprzedaż Thermomixa to nie tylko sprzedaż samego robota kuchennego. W pakiecie dostajemy wsparcie przedstawiciela handlowego na początku naszej przygody z tm, ale i także w czasie późniejszym np. gdy będziemy potrzebowali dodatkowe akcesoria do Thermomixa, cenne wskazówki, czy też konieczny będzie serwis Thermomixa. 

Czy prezentacja Thermomixa zobowiązuje do kupna

Gdy dzwoni do nas przedstawiciel handlowy Thermomixa, wielu z nas obawia się, że ktoś chce nam wcisnąć urządzenie kuchenne "na siłę". Czy prezentacja Thermomixa zobowiązuje do kupna? Dobry przedstawiciel handlowy wierzy na tyle w swój produkt, że nie musi nikomu nic wciskać. Zadaniem przedstawiciela jest przedstawienie nam oferty. To od nas zależy, czy zdecydujemy się na zakup Thermomixa. Prezentacja tm6 do niczego nas nie zobowiązuje (ani naszych gości). 

Jak przygotować się na prezentację Thermomixa

Przedstawiciel handlowy Thermomixa najbardziej ucieszy się z zaproszonych gości. Dla niego każdy kolejny potencjalny klient jest na wagę złota. Może się zdarzyć, że przedstawiciel poprosi nas o przygotowanie kilku produktów spożywczych tj. olej, mąka, cukier, sól, mrożone owoce. Warzywa oraz mięso z reguły przynosi własne. – Jest w tym pewien trik. 

Zarówno mięso, jak i warzywa są już przygotowane w domu. Przedstawiciel wyciąga pokrojone, zamarynowane mięso, obrane oraz pokrojone warzywa i w mig mamy gotowy obiad – czyściutko oraz szybciutko! Na wielu może zrobić to niezłe wrażenie ;-). Warto wziąć małą poprawkę na czyste oraz szybkie gotowanie z tm. Thermomix z pewnością ułatwia nam pracę w kuchni, ale stopień łatwości podczas prezentacji jest nieco przerysowany. 

Zaczynając naszą przygodę z tm możemy nie raz rozłożyć ręce, gdyż coś pójdzie nie tak. I dlatego niezwykle ważny jest kontakt z przedstawicielem handlowym, który wesprze nas radą i udzieli drogocennych wskazówek. Przedstawiciele handlowi Thermomixa prowadzą także swoje własne strony w mediach społecznościowych, gdzie informują o tym, jakie potrawy z Thermomixa warto ugotować w pierwszej kolejności.

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

Prezentacja Thermomixa to spotkanie w kameralnym gronie. Przedstawiciel handlowy przedstawia nam urządzenie, opowiada historię jego powstania, cenę oraz przystępuje do gotowania. A właściwie to uczestnicy prezentacji zaczynają gotować. Każdy ma możliwość włożenie swojej cegiełki w powstawanie potraw, które znajdą się na stole. W trakcie gotowania ma miejsce degustacja. Je się na bieżąco przygotowywane potrawy. Do domu z pewnością nikt nie pójdzie głodny. 

Na koniec spotkania, jeśli są chętni, miejsce ma sprzedaż Thermomixa. Wszelkie formalności załatwiane są na miejscu – łącznie ze złożeniem wniosku o kredyt oraz jego przyznaniem. Jeśli nikt nie jest zainteresowany lub chce przemyśleć tak poważny zakup (ewentualnie skonsultować z partnerem) nikt się nie obraża – a z pewnością nie przedstawiciel handlowy Thermomixa. Dla niego ważny jest fakt, że mógł nam przedstawić urządzenie kuchenne, którego sprzedażą się zajmuje. Żegna się z nami z wiarą, że w momencie, gdy dojrzejemy do kupna Thermomixa, będziemy wiedzieli, do kogo się zgłosić. 

Ile kosztuje Thermomix tm6

Tm6 kosztuje 5 495 zł. Thermomix możemy kupić za gotówkę. Możliwy jest także zakup tm na raty. Ile wynoszą raty za Thermomix? Zależy to od oferty banku oraz od okresu spłacania. 2-3 razy w roku banki, które współpracują z Vorwerk, mają specjalną ofertę dla potencjalnych kupców tm – raty 0%. Warto skorzystać z tej oferty. Najczęściej ma ona miejsce przed świętami oraz wakacjami. 

Należy się także liczyć z opłatą abonamentową za korzystanie z platformy internetowej Cookidoo. Przez pierwsze pół roku przepisy na dania z Thermomixu na stronie Internetowej Cookidoo są do naszej dyspozycji w cenie tm. W późniejszym czasie mamy dwie możliwości – wykupujemy abonament na Cookidoo na kolejne pół roku lub organizujemy u siebie w domu prezentację. Jeśli jeden z naszych gości kupi podczas prezentacji nowy tm6, jako gospodarz możemy wybrać sobie mały upominek. Wśród prezentów jest także abonament Cookidoo.

Thermomix możemy także dostać za darmo! Możemy go sobie wypracować. Wystarczy podjąć współpracę w firmą Vorwerk. Jeśli podczas kilkumiesięcznej współpracy sprzedamy określoną liczbę urządzeń, dostaniemy nowy tm6 na własność. Po tym okresie możemy współpracę zakończyć oraz zachować Thermomix, lub nadal kontynuować współpracę z Vorwerk. 

Thermomix – naprawa

Gdzie oddać Thermomix do naprawy? Serwisowanie Thermomixa prowadzone jest przez jego sprzedawcę firmę Vorwerk. Urządzenie kuchenne możemy oddać osobiście w punkcie serwisowym Thermomixa. Użytkownicy coraz częściej wysyłają robot kuchenny kurierem. Wystarczy na stronie firmy Vorwerk wypełnić formularz serwisowy dla klienta

Czy Thermomix często się psuje? Jest to robot kuchenny niezwykle dobrej jakości. Jednak Thermomix, jak każde inne urządzenie, może się popsuć. Najczęściej psuje się waga (na skutek nieprawidłowego użytkowania) oraz tępią się ostrza (po kilku latach intensywnego użytkowania). W starych modelach wyrabiały się także przyciski (po około 10 latach), które były gumowe. Obecnie Thermomix ma panel dotykowy, więc nie ma tego problemu. 

Naprawa przebiega sprawnie. Ile kosztuje naprawa Thermomixa? Fachowy serwis ma swoją cenę. Serwisanci dokonują przeglądu oraz wymieniają części do Thermomixa, które wymagają wymiany. Serwisowanie Thermomixa to niemal jak serwisowanie auta – jeśli będziemy dbali o Thermomix, posłuży on nam kilka dekad

Czy warto zamówić prezentację? Stanowczo tak. Tylko w ten sposób możemy nabyć urządzenie tm6 wraz ze wsparciem przedstawiciela handlowego tm. Przedstawiciel podczas prezentacji udzieli nam kilku drogocennych wskazówek, jak prawidłowo, bezpiecznie oraz skutecznie używać tm. Dzięki temu możemy uniknąć wypadku przy pracy oraz niepotrzebnych awarii. Jeśli ktoś z naszych gości zdecyduje się na kupno Themomixa, otrzymamy prezent (do wyboru mamy kilka, a nawet kilkanaście gadźetów). Prezentacja to także mile spędzony czas ze znajomymi z darmową wyżerką, za który będą nam wdzięczni zarówno przedstawiciel handlowy, jak i nasi goście.

Prezentacja Theromixa jest dopiero przed wami? Nie obawiajcie się jej. To zwykłe spotkanie w kameralnym gronie, które do niczego nie zobowiązuje. 

W artykule Jak sprawdza się Thermomix w kuchni znajdziecie informacje na temat tego, do czego służy Thermomix oraz jak dobrze sprawdza się podczas wykonywania poszczególnych funkcji. 

Komentarze