Zamiennik Thermomixa w Aldi w Niemczech za jedyne 185 euro!!!

 

17. listopada 2022 w sklepach Aldi w Niemczech pojawiły się zamienniki Thermomixa marki Ambiano. Posiadają one identyczne funkcje jak Thermomix – łącznie z możliwością podłączenia do WiFi oraz przepisami krok po kroku. Były one oferowane za 299 euro. Obecnie urządzenia kuchenne możemy kupić za jedyne 185 euro. Jest to około 1/5 ceny Thermomixa. Czy warto wydać na Thermomixa ponad 5000 złotych, gdy w sklepach są dostępne dużo tańsze zamienniki?

Zapraszam do zapoznania się z artykułem Thermomix – 5 tańszych odpowiedników.

Zamiennik urządzenia kuchennego Thermomix w Aldi za jedyne 185 euro – dwa różne modele


Robot kuchenny z funkcją WiFi marki Ambiano. będący doskonałym zamiennikiem popularnego, luksusowego urządzenia Thermomix, jest bardzo wszechstronny. Za jego pomocą można przygotować wiele różnych potraw. Oto kilka pomysłów na to, co można ugotować lub przygotować za pomocą robota kuchennego Ambiano z funkcją WiFi:
  • ciasto – robot kuchenny z funkcją WiFi marki Ambiano posiada różne przystawki i narzędzia, które pozwalają na wyrabianie ciasta na różne sposoby, takie jak mieszanie, ubijanie i wyrabianie. Można przygotować ciasta na chleb, pizze, ciasteczka czy babeczki;
  • koktajle – robot kuchenny z funkcją WiFi może posłużyć do przygotowania pysznych koktajli owocowych czy warzywnych;
  • zupy – robot kuchenny z funkcją WiFi może pomóc w przygotowaniu zup na różne sposoby, włącznie z siekaniem i mieszaniem składników;
  • desery – robot kuchenny Ambiano z funkcją WiFi może pomóc w przygotowaniu wielu różnych deserów, takich jak musy, kremy, ciasta czy lody;
  • dania jednogarnkowe – robot kuchenny z funkcją WiFi może pomóc w przygotowaniu dań jednogarnkowych, takich jak gulasz czy chili con carne. Można użyć do tego celu funkcji gotowania i mieszania, a także wbudowanego programu do gotowania.
Warto pamiętać, że możliwości robota kuchennego z funkcją WiFi zależą od jego modelu i konkretnych funkcji. W instrukcji obsługi robotów kuchennych Ambiano z funkcją WiFi znajdują się instrukcje dotyczące konkretnych funkcji i przystawek, które można użyć do przygotowania różnych potraw.

W ofercie sklepu Aldi znajdują się obecnie dwa modele. 

Jeden z nich (Ambiano GT-SF-KMW-02) jest wyposażony w dotykowy display, na którym wyświetlają się przepisy krok po kroku na przepyszne dania, ciasta oraz desery. Użytkownicy mają do dyspozycji 350 przepisów. Korzystając z przepisów online ma się do dyspozycji jeszcze większą liczbę przepisów kulinarnych. 

Drugi model wyposażony jest w odtwarzacz DVD oraz książkę z przepisami. Jest to ciekawa alternatywa dla osób, które nie chcą lub nie mają możliwości korzystania z przepisów online. 

W porównaniu do Thermomixa urządzenia te są znacznie tańsze. Osobiście uważam, że można sobie pozwolić na odrobinę luksusu nabywając Thermomix. Niektórzy mężczyźni uważają, że ich żony pragnące posiadać tego typu urządzenie oszalały. Co ciekawe, niejednokrotnie sami używają kosiarek za kilka tysięcy złotych. Nikt z nich nie kosi w dzisiejszych czasach trawy kosą. Tymczasem są przekonani, że kobieta w kuchni powinna mieszać w garach, zamiast skorzystać z postępu oraz funkcji, jakie posiada Thermimix. Tańsze zamienniki Thermomixa to świetna alternatywa dla osób, które nie są do końca przekonane, co do słuszności inwestowania w drogie urządzenia kuchenne dobrej jakości. 

A Ty jak uważasz? Lepiej zainwestować w Thermomix czy zamiennik? A może uwielbiasz godzinami stać w kuchni i mieszać w garach?

Komentarze