Przejdź do głównej zawartości

Korepetycje języka niemieckiego online cała Polska

 Praca w Niemczech bez języka niemieckiego

Praca w Niemczech bez języka niemieckiego dla wielu osób może być kołem ratunkowym – o ile trafi się nam uczciwa agencja pracy. Pracownicy bez znajomości języka często padają ofiarą nieuczciwych firm. Agencje pracy wykorzystują ich łatwowierność, brak znajomości niemieckich realiów oraz brak znajomości języka niemieckiego. Jeśli zdecydujemy się na korepetycje języka niemieckiego online, praca za granicą może okazać się super alternatywą do nieopłacalnej pracy w Polsce. Mam dla ciebie ofertę!

Praca w Niemczech bez języka niemieckiego

Czy opłaca się pracować w Niemczech

Praca w Niemczech bez języka niemieckiego jest bardzo kusząca. Chociaż różnica między zarobkami w Polsce oraz u naszego zachodniego sąsiada znacznie zmalała na przestrzeni ostatnich lat, wysokość pensji w Niemczech nadal jest atrakcyjna dla wielu osób. 

Praca w Niemczech dla osób ze słabą znajomością języka niemieckiego

Niestety wśród pracowników wyjeżdżających za granicę często znajdują się osoby nieznające języka niemieckiego lub znające język niemiecki słabo. Chociaż oferty pracy w Niemczech bez języka niemieckiego należą do dosyć częstych ogłoszeń, należy być świadomym tego, że bardzo często to właśnie pracownicy bez znajomości języka są wykorzystywani przez pracodawców. 

Jeśli więc pragniemy być traktowani z szacunkiem przez pracodawcę oraz przez rodowitych Niemców, warto rozpocząć naukę języka niemieckiego. Łatwo powiedzieć trudniej zrobić? Jak uczyć się języka niemieckiego? Ważne są podstawy gramatyki języka niemieckiego, ale tak naprawdę najważniejsze jest to, aby przełamać się do mówienia w języku niemieckim.

Jak uczyć się języka niemieckiego

Jak pozbyć się lęku przed mówieniem w języku niemieckim? Praktyka czyni mistrza. Jeśli chcemy nauczyć się języka niemieckiego, konieczny jest kontakt z żywym językiem. Praca w Niemczech daje nam taką możliwość. 

Pamiętajmy, że w Niemczech znaczna część ludności to obcokrajowcy lub osoby, których przynajmniej jeden z rodziców ma inne pochodzenie niż niemieckie. Popełnianie błędów językowych tak naprawdę na nikim nie robi obecnie wrażenia – podobnie jak obcy akcent. Warto więc znaleźć osobę, z którą można rozmawiać w języku niemieckim i ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Praca za granicą – korepetycje języka niemieckiego

Praca za granicą – czy warto zdecydować się na korepetycje z języka niemieckiego? Odpowiedź może być tylko jedna! Wiem, jak ciężko jest zacząć życie oraz pracę za granicą nie znając języka niemieckiego. Nawet jeśli nie musimy załatwiać żadnych ważnych spraw, gdyż agencja pracy za granicą organizuje za nas wszystko – wyjazd do Niemiec, zakwaterowanie oraz dojazd do pracy, nie raz znajdziemy się w sytuacji, w której będziemy żałować, że nie potrafimy wypowiedzieć się po niemiecku.

Sama kiedyś wyjechałam do Niemiec znając jedynie język niemiecki ze szkoły. Miałam podstawy gramatyki języka niemieckiego. Języka uczyłam się raczej na pamięć – do sprawdzianów. Szczerze mówiąc to chyba nawet nie rozumiałam, gdy ktoś mówił do mnie "Guten Morgen". Potrafiłam pisać, ze słuchu rozumiałam niewiele, długo nie mogłam się przełamać, aby zacząć mówić w języku niemieckim.

Obecnie pracuję w Polsce jako specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego dla małej, kameralnej, niemieckiej firmy . Dysponuję wolnym czasem, który chciałabym wykorzystać w fajny sposób. Prowadzę już blog Po trudach do gwiazd. Jeśli chcesz wyjechać do pracy w Niemczech, zapraszam do kategorii Niemcy. Znajdziesz w niej wiele ciekawych informacji.

Korepetycje języka niemieckiego online to mój najnowszy projekt. Jeśli:
  • chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego;
  • chcesz poćwiczyć mówienie po niemiecku;
  • chcesz rozwijać swoją znajomość języka niemieckiego;
  • chcesz się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej w języku niemieckim;
i interesuje cię nauka języka niemieckiego online, skontaktuj się ze mną.

Jak wyglądają korepetycje języka niemieckiego online i ile kosztują

Jedna lekcja nauki języka niemieckiego online trwa 45 minut i kosztuje 45 złotych. Za minutę płacisz więc 1 zł :-). Przy większej liczbie godzin możliwy jest rabat na korepetycje z języka niemieckiego ustalany indywidualnie. Pierwsza lekcja to koszt 30 zł. 

Program lekcji języka niemieckiego dobierany jest indywidualnie. Do każdej lekcji przygotowuję materiał, udostępniam pomoce na ekranie komputera, odpowiadam na pytania oraz rozmawiamy w języku niemieckim. Po zakończonej lekcji ustalamy, czego będziemy uczyć się na kolejnym spotkaniu. 

Po każdej lekcji przygotowuję dla uczestnika kursu dodatkowe materiały będące podsumowaniem naszej rozmowy np. wyrażenia, o które zostałam zapytana czy też zagadnienia z gramatyki, które sprawiały kursantowi trudności podczas rozmowy. 

Istnieje możliwość korepetycji grupowych (2-3 osoby) w takiej samej cenie. 

Jeśli interesują cię korepetycje z języka niemieckiego online, wyślij wiadomość na adres mailowy berezanskabarbara@gmail.com 

Po ustaleniu dogodnej daty oraz godziny lekcji języka niemieckiego, wyślę ci link do rozmowy online. 

Komentarze

Najpopularniejsze artykuły w ostatnim tygodniu

Dlaczego warto korzystać z przepisów dietetycznych?

Artykuł gościnny Współczesny tryb życia skłania nas do większej troski o zdrowie i formę fizyczną, a dieta pełni kluczową rolę w tym procesie. Właściwie zbilansowane posiłki dostarczają organizmowi niezbędnych składników odżywczych, wspierając nasze samopoczucie i wygląd. Przestrzeganie przepisów dietetycznych ułatwia utrzymanie odpowiedniej równowagi żywieniowej, co jest kluczowe dla zdrowego funkcjonowania organizmu oraz osiągnięcia celów związanych z redukcją tkanki tłuszczowej. Dzięki nim możemy świadomie wybierać składniki, które dostarczą nam energii, poprawią metabolizm i wspomogą nasze wysiłki w dążeniu do lepszej kondycji fizycznej. Dieta to poprawa zdrowia i samopoczucia. Przepisy dietetyczne stanowią kluczowy element dbania o zdrowie poprzez zapewnienie organizmowi odpowiedniej ilości niezbędnych składników odżywczych. Bogata w warzywa, owoce i pełnoziarniste produkty zbożowe dieta dostarcza nie tylko niezbędnych witamin i minerałów, ale również błonnika, który wspomaga pr

Jak działa szambo ekologiczne? Poznaj wady i zalety

Artykuł gościnny Czy zastanawialiście się kiedyś, jak możliwe jest efektywne zarządzanie odpadami w miejscach pozbawionych kanalizacji miejskiej? Szambo ekologiczne to odpowiedź na potrzeby współczesnego świata, gdzie dbałość o środowisko naturalne jest równie ważna, co komfort życia. Sprawdź jak działa szambo ekologiczne oraz poznaj jego wady i zalety. Budowa i działanie szamba ekologicznego Szambo ekologiczne, znane również jako przydomowa oczyszczalnia ścieków, to zaawansowany system zarządzania odpadami, który pozwala na efektywne oczyszczanie ścieków bez konieczności podłączenia do miejskiej sieci kanalizacyjnej.  Jego głównym zadaniem jest redukcja zanieczyszczeń  organicznych, azotu i fosforu, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. W skład szamba ekologicznego wchodzą zazwyczaj trzy komory: osadnik gnilny, reaktor biologiczny oraz komora dojrzewania . W pierwszej z nich dochodzi do oddzielenia frakcji stałej od płynnej. Następnie, w reaktorze biologicznym, śc

Szkoła w chmurze - czym jest i jakie są jej koszty?

Artykuł gościnny Poznaj nową epokę w edukacji, która transformuje sposób, w jaki uczymy się, zapewniając dostęp do wiedzy bez względu na bariery geograficzne. Szkoła w chmurze nie jest tylko wizją przyszłości edukacji, ale już stanowi jej aktualną rzeczywistość, oferując elastyczne metody nauki dostosowane do wymagań XXI wieku, dostępne dla każdego poszukującego. Szkoła w chmurze - przyszłość edukacji już teraz W erze cyfryzacji, edukacja ewoluuje dzięki technologii, wprowadzając pojęcie szkoły w chmurze, który zmienia tradycyjne podejście do nauki. Ten nowoczesny model edukacyjny umożliwia dostęp do zasobów i platform edukacyjnych online, oferując uczniom i nauczycielom nieograniczone możliwości uczenia się i nauczania z dowolnego miejsca i o każdej porze. Szkoła w chmurze eliminuje bariery geograficzne i czasowe, umożliwiając edukację dostosowaną do indywidualnych predyspozycji. Uczniowie mogą korzystać z lekcji online, cyfrowych bibliotek i interaktywnych platform, co sprawia, że

Jak znaleźć korzystny kredyt gotówkowy? Na co zwrócić uwagę?

Artykuł gościnny Wyszukanie odpowiedniego kredytu lub pożyczki gotówkowej nie jest wcale taką prostą sprawą. Nie polega na szybkim przeglądzie banków, ale na dokładnej analizie parametrów poszczególnych propozycji. Jeżeli zależy Tobie na korzystniejszej ofercie, to należy się do wyboru banku odpowiednio przygotować. Nie chcesz się złapać w sidła nieracjonalnego wyboru, podszytego emocjami? Kieruj się zdrowym rozsądkiem i działaj rozważnie. Pamiętaj, że każdy bank i firma pożyczkowa chce zarobić, dlatego w różnorodny sposób będą Ciebie zachęcać do skorzystania z ich oferty. Podjąłeś jednak decyzję, że skontaktujesz się z instytucją finansową? Dobrze, ale przed tym porównaj dostępne propozycje kredytowe i pożyczkowe w bankach. Jeżeli decydującym czynnikiem jest cena, to zwracaj uwagę na całkowity koszt kredytu oraz jego RRSO. Pamiętaj o tym, że pożyczasz cudze pieniądze, a oddajesz z własnych dochodów i to często znacznie więcej niż tylko pożyczony kapitał! Spłać wcześniej, a zwrócimy to

Rodzina Monet – jaka jest fabuła bestsellera książkowego dla nastolatek?

Artykuł gościnny Cykl "Rodzina Monet" autorstwa Weroniki Anny Marczak to więcej niż zwykła historia o dojrzewaniu i relacjach rodzinnych. To również intensywne badanie uczuć i przeciwności, z jakimi przychodzi się mierzyć. W każdej części serii pojawiają się nowe wątki, razem składające się na intrygującą narrację o odkrywaniu własnej tożsamości, doświadczaniu miłości i budowaniu więzów rodzinnych. "Rodzina Monet Tom 1: Skarb" - początek wciągającej opowieści "Rodzina Monet Tom 1: Skarb" z Wattpad zapoczątkowuje serię, która zdobyła uznanie młodych czytelników, prezentując świat pełen tajemnic i przygód. Weronika Anna Marczak z umiejętnością przedstawia życie rodziny Monet, tworząc postacie, z którymi młodzi ludzie mogą się utożsamiać. Książka eksploruje tematy takie jak poszukiwanie tożsamości, pierwsza miłość i przyjaźń, oferując bogatą fabułę i emocjonalne głębie. Marczak umiejętnie łączy przygodę z głębokim psychologicznym portretem bohaterów, oferu

Bessa - co to? Definicja i analiza!

Artykuł gościnny Bessa odnosi się do fazy na rynku giełdowym, charakteryzującej się spadkiem cen akcji. Co dokładnie oznacza ten termin, jakie są jego implikacje i jak rozpoznać jego nadchodzenie? Odpowiadamy na te pytania w poniższym artykule. Czym jest bessa? Definicja terminu Bessa znana również jako bear market , to okres, w którym ceny akcji na giełdzie spadają. Inwestorzy spodziewają się obniżek cen i wyprzedają swoje akcje, które mogą obniżyć swoją wartość. Zazwyczaj mówi się o bessie, gdy rynek spada o 20% lub więcej od ostatnich maksimów. Bessa stanowi naturalny element cyklu rynkowego. Każdy rynek akcji doświadcza wzlotów, zwanych hossą, oraz upadków, znanych jako bessa. Fazy hossy i bessy mogą się przeplatać, a długoterminowi inwestorzy często postrzegają bessę jako okazję do zakupu akcji, przewidując ich wzrost wartości po zakończeniu bessy. Bessa może być spowodowana różnymi czynnikami ekonomicznymi, takimi jak recesja, wzrost bezrobocia, spadki cen surowców, czy prob

Bilard: przewodnik po zasadach i rodzajach gry

Artykuł gościnny Obecnie bilard cieszy się ogromną popularnością jako sport dostępny dla każdego, niezależnie od wieku czy płci. Można go uprawiać na wielu poziomach zaawansowania, począwszy od rekreacyjnego aż po profesjonalny. Bilard - czym jest ta gra? Bilard to dyscyplina sportowa, w której uczestniczą dwóch lub czterech graczy. Zadaniem graczy jest wbijanie kolorowych piłek do kieszeni na stole bilardowym. Można grać na różnego typu stołach, takich jak stoły bilardowe, snookerowe czy poolowe. W Polsce bilard zdobywa na popularności i jest coraz częściej wybierany jako forma aktywności rekreacyjnej. Zasady gry w bilarda - podstawy Oto podstawowe zasady gry w bilarda: Pozycja startowa: Gracz zaczyna przy stole bilardowym, ustawiając się w określonej pozycji startowej, która jest wymagana przed rozpoczęciem gry. Cel gry: Celem jest wbicie bil do dziury, znajdującej się na środku stołu bilardowego za pomocą kijka. Przebieg gry: Gra rozpoczyna się od uderzenia bili kijem. Je

5 najczęstszych przyczyn bólu kręgosłupa

Artykuł gościnny Ból kręgosłupa to powszechna dolegliwość, która dotyka coraz większą liczbę ludzi na całym świecie. Szacuje się, że aż 40% osób czynnych zawodowo zmaga się z bólem pleców każdego dnia, co powoduje, że nie są oni w pełni zaangażowani w wykonywane obowiązki. Może on pojawiać się w różnych częściach kręgosłupa i mieć różną intensywność, wpływając na jakość życia i ograniczając codzienne czynności. Jego przyczyn jest wiele, co sprawia, że czasem trudno jest odnaleźć właściwy powód i go wyeliminować. Przeczytaj artykuł i poznaj najczęstsze przyczyny problemów z kręgosłupem, ich objawy oraz sposoby leczenia i zapobiegania. Ból kręgosłupa - jakie są czynniki ryzyka? Problemy z kręgosłupem mogą pojawić się u każdego, jednak jest kilka czynników zwiększających prawdopodobieństwo ich wystąpienia. Mogą one obejmować: Niski poziom sprawności - ból pleców występuje częściej u osób, które nie są aktywne fizycznie. Słabe mięśnie pleców i brzucha mogą nieprawidłowo podtrzymywać krę

Jak stosować naturalne nawozy granulowane

Artykuł gościnny Uprawa roślin wymaga odpowiednio przygotowanej gleby, która musi być regularnie nawożona, by dostarczyć niezbędnych do prawidłowego wzrostu witamin i minerałów. Świeży obornik nie zawsze można kupić, a zapach jego niestety nie należy do najprzyjemniejszych. Alternatywą jest naturalny nawóz granulowany, który ma różne zastosowanie ze względu na źródło jego pochodzenia. Jak stosować taki obornik i jakie rodzaje są do wyboru? Jakie związki zawarte są w naturalnym nawozie granulowanym? Obornik granulowany przypomina wyglądem pellet i jest wytwarzany ze świeżego obornika , który wcześniej jest kompostowany, fermentowany, suszony i podlega granulacji. Dzięki takiemu procesowi nie traci on swoich właściwości, jest w naturalny i łatwy do użycia. W takim nawozie znajdują się cenne składniki mineralne w postaci azotu, fosforu, potasu, siarki czy magnezu. Oczywiście zawierają one również inne mikroelementy w zależności od tego, od których zwierząt pochodzą.  Dlaczego warto sto

Zapomnij o żółtych plamach na pościeli. Sprawdź, jak skutecznie się ich pozbyć

Artykuł gościnny  Zainspirowany zdjęciami z Instagrama kupiłeś jasną pościel, aby rozjaśnić nieco wnętrze sypialni lub nadać mu skandynawski charakter. Być może już kilka dni po zakupie zdałeś sobie sprawę, że jasna bielizna pościelowa wyjątkowo szybko się brudzi, a wiele plam jest trudnych do usunięcia. Dodatkowo z biegiem czasu jasne poszewki na poduszki i kołdrę tracą swój blask, a na ich powierzchni pojawiają się nieestetycznie wyglądające żółte plamy. Problem ten dotyczy nawet osób, które niezwykłą wagę przykładają do regularnych zmian i prania pościeli. Warto wiedzieć, że zabrudzenia te nie powodują konieczności wyrzucenia poszewek. Istnieje kilka naturalnych metod czyszczenia, które mogą pomóc usunąć te plamy i sprawić, że materiał będzie znów biały i czysty. W końcu nie ma nic lepszego niż zasypianie w świeżej i ładnie wyglądającej pościeli. Skąd biorą się żółte plamy na pościeli? Nieestetycznie wyglądające żółte plamy na pościeli mogą mieć kilka źródeł. Jednak najczęściej spo